Моя місія

Шановні друзі!

Ви ніколи не замислювалися, для чого нам потрібна музика?

Серйозна, розважальна, образно-програмна, душевна, агресивна, різна …

Класика, джаз, рок, поп … На будь-який смак.

Але яка її роль в нашому житті?

Технічне і суєтне століття, в якому ми живемо, схиляє нас слухати і створювати музику, яка відповідає повсякденним переживанням нашого складного життя.

Музика може допомогти нам заповнити порожнечу на серце, розслабитися, повеселитися, змусити заглянути в свою душу, або в душу іншої людини …

Для цього композитори використовують цілий ряд інтонацій, гармоній, ритмів, намагаючись вирішити ту чи іншу задачу для задоволення наших потреб. В сучасної розважальної музики – ми можемо спостерігати тенденцію до примітивізму мелодики, гармонійної палітри, а в серйозній музиці – до величезної кількості дисонансів, які відображають постійну напругу роботи нашого мозку.

Навколо нас величезна кількість інформації, мобільні телефони, соц. мережі, завдяки яким проходить більша частина нашого спілкування. У світі електроніки, постійного поспіху, ми часом забуваємо про душу … Ми більше думаємо, ніж відчуваємо. А чи правильно це?

Бог створив нас без гаджетів і суєти. Він дав нам головне – те, що нас відрізняє один від одного і в той же час об’єднує. Він дав нам ПОЧУТТЯ і ЕМОЦІЇ. Любов, печаль, щастя, гнів, страх … Вони визначають наше життя, наші цінності, місію, наш настрій …

Бог об’єднав нас для спілкування через почуття. Він також дав нам музику. Як Ви думаєте, навіщо? Напевно, для того, щоб відчувати, співпереживати, любити, об’єднуватися …

Те, що ми відчуваємо після прослуховування, виконання або написання музики – і є її головна мета, зміст її існування.

Слухаючи ту чи іншу музику, ми повинні задавати собі питання:

  • наскільки корисна вона для нашого серця?
  • виліковує вона наші душі через радість або біль?
  • змушує чи просто підійти до близької людини і обійняти її?
  • чи допомагає нам ставати краще, чистіше, робити добрі справи?

Може бути, вона просто допомагає нам заглянути до себе в душу? Перестати жити минулим і майбутнім, а відчути, нарешті, цю справжню мить ЦЬОГО?

Я знаю, що моя місія на Землі – за допомогою своєї музики викликати у людей природні від народження емоції, не спотворені суєтою, злом, забобонами або проблемами життя.

Я дію через серце. Коли я складаю музику – я відчуваю добро, смуток, радість, щастя, і багато іншого: те, що ми так часто придушуємо в собі …

Через музику – я відкриваю свою душу, спрямовуючи всі свої почуття до виконавця.

Резонування душ через музику – ось основне призначення моєї діяльності.

Можливо, той блиск в очах дітей, які виконують музику і сльози радості в очах дорослих, які навчають і слухають її – це і є показник музики, яка нас об’єднує? Якщо так, то я найщасливіший композитор на Землі.

Тому що я бачу це і відчуваю у своїх виконавцях.

Я знаю, що я не одна – нас багато! Ми просто повинні знайти один одного, для того щоб створити наш світ – без війн, заздрості, насильства, де наші душі зможуть злитися в єдиному потоці добра, миру і любові!